02191301582 info@irhpentest.ir

ایمیل مارکتینگ

تست امنیت سایت و سرور ایمیل مارکتینگ

ایمیل مارکتینگ

ارسال شده توسط iranhack

در سال 2020 ، تقریباً 306.4 میلیارد ایمیل هر روز ارسال و دریافت می شد (منبع: Statista). تقریباً 149،513 ایمیل در هر دقیقه ارسال می شود. صندوق ورودی خود را باز کنید و احتمالاً ایمیل های خوانده نشده زیادی در برگه اصلی و تبلیغات خود دارید.

جای تعجب نیست که ایمیل ها به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی ما تبدیل شده اند. استفاده از آن آسان ، ارسال رایگان و راحت است که اطلاعات اضافی را از طریق پیوست ها درج می کنید. برای مشاغل ، ایمیل ها موثرترین و ارزان ترین روش برای جلب توجه مخاطبان هدف است.

بازاریابی ایمیلی به این معنی نیست که ایمیل های اسپم را حذف کنید به این امید که یک مشتری توجه داشته باشد ارسال میشود . اگر این کار به درستی انجام شود ، نه تنها می تواند مشتریان شما را جلب کند ، بلکه بازگشت سرمایه خوبی را نیز تضمین می کند. در گزارشی از DMA آمده است که بازاریابی ایمیلی به ازای هر 1 پوند هزینه شده 42.24 پوند (تقریبا 55 دلار) تولید می کند.

ما با ارسال ایمیل تبلیغاتی برای شما توسط جدیدترین متود های ضد اسپم معرفی سایت ، کالا و مشاغل شما را تضمین میکنیم .

ارسال ایمیل با طراحی و ارسال منحصر به فرد با هزینه مناسب میتواند تبلیغی کم هزینه و بی دردسر با بازدهی بالا برای شما باشد .

 

ارسال با بانک 20000000 ایمیل به ایمیل های منطقه ای ، استانی ، کشوری و جهانی

بطور مثال ما برای شما به یک منطقه یا یک شهر و کشور به انتخاب خودتان ایمیل ارسال مینمائیم . و خروجی این ایمیل ها ترافیک وبسایت ، افزایش فالوور و فورش بیشتر به همراه معرفی شما را در پی دارد .

 

ارسال منطقه ای – 50 هزار تومان

ارسال شهری – 200 هزار تومان

ارسال کشوری – 700 هزار تومان

ارسال جهانی – 1,500 هزار تومان

 

 

 

  • اکتبر 1, 2021

ما شبانه روز به جدیدترین آسیب پذیری ها و متود ها دسترسی داریم تا بتوانیم بهترین سرویس امنیتی را به شما هدیه کنیم

به تالار های گفتگو امنیت بپیوندید