02191301582 info@irhpentest.ir

درباره ما

درباره ما

ارسال شده توسط iranhack

علارقم گوشزد های امنیتی حافظان امنیت اطلاعات ، تاکنون متاسفانه شاهد هک شدن و انتشار اطلاعات هموطنان عزیز در فضای سایبری هستیم ، هکرها با نفوذ به سایت ها و سرور ها در هر لحظه امکان سرقت اطلاعات شما و کابرانتان را دارند ، این اطلاعات در فضاهای دارک وب ، کشورهای معاند و دشمنان خرید و فروش می شود ، ما با 15 سال تجربه تخصصی در زمینه امنیت وظیفه خود میدانیم در امور امنیت سایبری بطور تخصصی شما را راهنمایی و در صورت نیاز همکاری کنیم ، محور نفوذ در هر ثانیه در حال بروز رسانی میباشد و آسیب پذیری بروز 0day به هکرها امکان هر گونه سرقت اطلاعات و داده های مالی ، اعتباری ، شخصی و… را میدهد .

تصمیم بر این شد از دانش خود و دوستان متخصص در به کار گیری امنیت برای هموطنان استفاده نمائیم و بابت خدمات با توجه به شرایط اقتصادی ایران عزیزمان هزینه ای معقول را در نظر بگیریم .

اصول کار به این صورت میباشد که شما سایت خود را ثبت و هزینه مربوط را پرداخت مینمائید و بلافاصله بررسی امنیتی و آسیب پذیری های سایت یا سرور شما توسط متخصصان ما آغاز میشود و در کمتر از 12 ساعت گزارش کلی از وضعیت آسیب پذیری ها به شما ارائه میشود و برای رفع آنها راهکارهای لازم به شما هدیه میشود .

  • در صورتی که آسیب پذیری بسیار خطرناک باشد بلافاصله با شما تماس گرفته میشود تا سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنید .
  • هیچ اطلاعات کاربری نظیر رمز ادمین ، هاست ، سرور و … از شما دریافت نمیشود و تنها وبسایت برای بررسی امنیتی کافی میباشد .
  • هیچگونه اقدام به نفوذ در تست امنیت توسط اعضای ما صورت نمیپذیرد و هدف تنها شناسایی و گزارش به مالک وبسایت میباشد .
  • پرداخت از طریق درگاه پرداخت زرین پال ، کارت به کارت و بیت کوین صورت می پذیرد. هزینه تست امنیت 100 هزار تومان میباشد .
  • گزارش تست نفوذ بصورت محرمانه برای مالک سایت از طریق ایمیل report@irhpentest.ir ارسال میشود . (هیچ ایمیل دیگری برای گزارش به شما داده نخواهد شد.)

 

آرزوی ما ایرانی امن و پر شکوه میباشد .

 

  • سپتامبر 14, 2021

ما شبانه روز به جدیدترین آسیب پذیری ها و متود ها دسترسی داریم تا بتوانیم بهترین سرویس امنیتی را به شما هدیه کنیم

به تالار های گفتگو امنیت بپیوندید