02191301582 info@irhpentest.ir

Investment Scammers کلاه برداری سیستم رشد

تست امنیت سایت و سرور نکات امنیتی Investment Scammers کلاه برداری سیستم رشد

نکات امنیتی

Investment Scammers کلاه برداری سیستم رشد

ارسال شده توسط iranhack

به نام هستی بخش دلها

در چند سال اخیر دوستان زیادی را مشاهده کردیم که متاسفانه سرمایه های هنگفتی از دست داده اند در همین جهت تصمیم گرفتیم اطلاع رسانی در مورد سیستم های سود دهی پانزی که با نام اختصاری Growth Investing در حال انجام هست توضیحاتی ارائه دهیم .

سرمایه‌گذاری رشد یک سَبک و راهبرد برای سرمایه‌گذاری است که در آن، بر افزایش سرمایه‌ی یک سرمایه‌گذار تمرکز می‌شود. سرمایه‌گذاران رشد به طور معمول در بازارهایی که احتمال رشد بالایی دارند سرمایه‌گذاری می‌کنند، این بازارها عمدتاً ارزش بازار پایینی دارند و یا سهم‌هایی هستند که انتظار می‌رود نسبت به سهم‌های هم‌تراز خود یا نسبت به کل بازار، درآمد بسیار بیشتر از میانگین داشته باشند.

«سرمایه‌گذاری رشد» (growth investing) به نوعی از سرمایه‌گذاری گفته می‌شود که در آن سرمایه‌گذار یک دارایی، سهام یا کالا را خریداری کرده و به امید افزایش قیمت در بلندمدت، مالکیت خود بر دارایی را تا مدت نسبتاً زیادی حفظ می‌کند. این نوع سرمایه‌گذاری معمولاً باعث رشد یک کسب و کار نوپا می‌شود و متقابلاً با رشد آن کسب و کار، ارزش سهام نیز افزایش یافته و سرمایه‌گذار به سود می‌رسد. در سرمایه‌گذاری رشد، کسب درآمد در بازه‌های زمانی ماهانه یا سالانه مطرح نیست و هدف تنها افزایش قیمت هر واحد سهم یا دارایی در بلندمدت، و سودآوری حاصل از فروش سهم یا دارایی است.

تا به اینجای کار همه چیز خوب است ، دوست عزیزی در چندین سیستم investing سرمایه گذاری کرده بود و ابتدا با 100 دلار با عنوان Starter شروع شده و در ماه اول معادل پول واریزی خود سود دریافت کرده بود در پنل کاربری میزان رشد سود خود را هر روز میبیند و با هزار امید این مبلغ را بیشتر میکند .

حالا که سود ماه اولو برابر با مبلغ واریزی داد بهتره بیشتر سرمایه گذاری کنم تا به پول بیشتری برسم همینجاست که قربانی طعمه کلاه برداران پانزی میشود و پس از واریز مبالغ هنگفت به امید دریافت سود بیشتر دیگر هیچ مبلغی دریافت نخواهد کرد .

 

کاربر با مشاهده مبلغ اولیه واریزی در حساب کاربری خود خاطر جمع هست و با پشتیبانی جهت بررسی عدم واریز سود ارتباط برقرار میکند ، پشتیبانی بهانه پرداخت مالیات و بیمه را می آورد و دوباره هم مبالغی از کاربر دریافت میکند . اما دیگر خبری از دریافت سود و یا سرمایه اولیه نیست و متاسفانه شما قربانی یک سیستم کلاه برداری شده اید ، حالا اگر شرکت کلاه برداری در کشور باشد میتوان با اقدامات قضایی پس از مدت 2 یا 3 سال به پول خود برسید اما اگر سیستم خارج از ایران بود که معمولا همینطور میباشد چه کنیم ؟؟!!!!

با افت شاخص بورس و ضرر های هنگفت در کشور و عدم امید برای سرمایه گذاری داخلی و مشکلات تحریم متاسفانه کاربران به سوی سرمایه گذاری به سیستم های سپرده خارجی روی می آورند و این یک دام بزرگ مخصوصا برای ایرانیان عزیز میباشد ، هدف اینجانب از ارسال این مطلب هشدار برای عزیزانی است که فریب این سیستم ها را خورده اند.

تبلیغات کاذب در شبکه های اجتماعی و افراد نا آگاه یا عمدتا آگاه و کلاه بردار و طمع دریافت سود پول و در اصطلاح با پول ، پول در آوردن شما در در یک دام بزرگ سیستم های کلاه برداری قرار میدهد .

خلاصه کار این سیستم ها بدین صورت است اول در دو یا سه نوبت نظر شما را جلب میکنند بطور مثال شما 100 دلار حساب خود را شارژ میکنید و در ماه اول 100 دلار سود میگیرید ، در صورتی که 100 دلار خود شما را به شما بر میگردانند و عملا شما در پنل اعداد کاذب میبینید و به خیال اینکه این 100 دلار سود حاصل از 100 دلار اول است به فکر سرمایه گذاری بیشتر مبلغ را افزایش میدهید . این روند تا 3 یا 4 نوبت ادامه پیدا میکند تا  سیستم به مبلغ مورد نظر خود نسبت به یک یوزر برسد و در نهایت دیگر پرداختی صورت نخواهد گرفت .

با بررسی برخی از وبسایت های خارجی سرمایه گذاری invest و نفوذ به آنها جهت برگرداندن پول سرقت شده از هم میهنان عزیز متاسفانه به این نتیجه رسیدیم با هیچ سیستم آنلاین سود دهی رو به رو نیستیم و فقط با تعدادی متن و کد نمایشی سرکار داریم .

چندین نمونه از وبسایت های بررسی شده در این حوزه :

https://growthedgeinvest.com
https://highglobefxtraders.com
https://realestatetradeltd.com
https://skytradeinvest.com
https://wisefexinvest.com
https://investfoxcapital.com
https://money360.net
http://investglo.com

بهانه جدید برای عدم پرداخت پول شما تحریم های علیه ایران میباشد ، با بررسی مدیران این سیستم ها به افراد کلاه برداری در کشور های هند و پاکستان تا کانادا و انگلستان و … رسیدیم . اگر نیاز به اقدام قضایی بین المللی هم باشد باز هم باید هزینه کنید و بیشتر افراد حتی با اقدام قضائی حوزه بین المللی نیز باز هم به نتیجه ای نمیرسند .

از کاربران و سرمایه گذاران مالی عزیز خواهشمندیم از فریب خورد از اینگونه سیستم ها به شدت دوری کنند و به دنبال سود دهی و سود آوری در کشور باشین تا حداقل اگر کلاه برداری صورت گرفت بتوانید پیگیری قضایی انجام دهید ، تمام این سیستم ها کلاه برداری بوده و تا زمانی که به میانگین دریافتی مورد نظر از شما برسند چرخه سود دهی برای شما ادامه دار خواهد بود .

امید است با این مطلب بتوانم کمک کوچکی به هم میهنان عزیز کرده باشیم .

برچسب , , , , , ,

نوشته شده توسط iranhack

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ما شبانه روز به جدیدترین آسیب پذیری ها و متود ها دسترسی داریم تا بتوانیم بهترین سرویس امنیتی را به شما هدیه کنیم

به تالار های گفتگو امنیت بپیوندید